ar

Lazer Epilasyon

Soprano acıyı ortadan kaldıran, konforlu son teknoloji diode lazer sistemidir. Patentli Ütüleme Epilasyon Teknolojisi, aynı zamanda dört mevsim uygulamaya izin veriyor.

Soprano diode lazer saniyede 10 seri atış özelliği ile etkili, ağrısız ve güvenli epilasyon sağlıyor. Continue atış diye tanımlanan bu özellik sayesinde masaj yapılıyormuş hissi vererek epilasyon korkusunu ortadan kaldırıyor. Dünya’da henüz eşi olmayan ancak taklit edilmeye çalışılan bu lazerin başlığında DualChill Contact Cooling (soğutucu) özelliğinin olması tedavinin acısız ve sorunsuz yapılmasını sağlıyor. FDA sertifikası mevcuttur.

Erkeklere Epilasyon Yapılıyor mu?

Erkeklerde aşırı kıllanma sanılanın aksine büyük bir sıkıntı kaynağıdır. Yüz, göğüs, omuz, sırt, koltuk altı kol, eller, bacaklar, ayaklar ve kasık bölgelerindeki kıllanma artışı kişinin toplum arasına çıkmasını ve cinsel hayatı olumsuz etkileyebilmektedir. Bu nedenlerle erkeklerde sıklıkla bu kıllardan uzaklaşmaya ihtiyaç duymaktadırlar. Şüphesiz ki epilasyonun en kalitelisi olan lazer epilasyona gelen erkek sayısı her gün artmaktadır.